Mynet E-posta (E-mail) Almak İçin Üye Ol

Maynet E-posta, E-Mail Aç

Maynet E-posta, E-Mail Aç

Merhaba,mynet’in en yeni hizmetlerinden faydalanmanın yanı sıra bir çok kullanıcı e-mail diğer adıyla e-posta açmak için mynet internet sitesine kaydoluyorlar. Mynet mail ve e-posta hizmetinin yanı sıra okey, sohbet burç yorumları ve haber sitesi olarak kullanıcılarını hizmet sunmaktadır. Oysa günümüzde en çok ihtiyaç duyulan mail hesabı ve bu hesabı almak için hızlı ve kolayca mynet sitesine üye olmanız yeterlidir.

Mynet sitesinden nasıl e-posta alınacağını adım adım resimli anlatımla sizlere sunacağız.

Mynet mail hesabı almak için Buraya tıklayarak Mynet kayıt sayfasına giriniz.

Mynet Üyelik  - Mynet Mail Kayıt Sayfası

Mynet Üyelik – Mynet Mail Kayıt Sayfası

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda karşınıza yukarıda görünen mynet üyelik sayfası çıkacaktır. Sizde yukarıdaki formu eksik ve tam bir şekilde doldurduğunuzda kolayca mynet e-postaya kaydolabilirsiniz.

Yukarıdaki formu doldururken Adınızı soyadınızı girin.

Kullanıcı Adı: Bu kısım sizin mail adresinizin oluşturduğunuz kısımdır. Bu alana Mynet e-postaya hesabınızı giriyorsunuz. Boş alanı doldururken Resimde görünen En az 4 ve en fazla 32 olarak girmeniz gerek ve bu karakterler içinde (ğ,ş,ö,ç) harfleri kullanmayınız.

Şifre: Bu alanda Password yani paralanızı giriyorsunuz. Parolanız hesap güvenliğiniz için adınız, soyadınız ve doğum tarihinden oluşturmayınız. Tahmin edilmesi zor olan bir parolla yani şifre oluşturun. İçinde büyük harf, küçük harf ve rakamlardan oluşan bir şifre oluşturun.

Doğum gününüzü , cinsiyetinizi ve mynetÜye Sözleşmesini Kabul edin. Daha sonra ben robot değilim kutucuğunu işaretleyerek. ÜYE OLMAK İSTİYORUM butonuna tıklarayark mynet e-posta yani mail adresinizi almış oluyorsunuz hayırlı olsun. 🙂

 

About the author

Bilgi ve ilim yaymak için gönüllü eğitimci