Snapchat İndir – Kaydol – Üye Ol

Snapchat gençler arasında en popüler multimedyalı sohbet programıdır. Çıt çıt sohbet anlamına gelen snapchat uygulamasına her geçen gün ilgi artıyor. Artan bu ilgiye bizde kayıtsız kalmadık. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Snapchat hesap aç, snapchat üye ol, snapchat kaydol ve snapchat indir gibi sorularınıza cevap olacağız. Snapchat uygulamasına kaydolmak için öncelikle  uygulamayı telefonunuza indirin.

İphone telefonunuz için App Store’den  snapchat uygulamasını indirmek için Tıklayınız.

Android işletim sistemi için Google Play Store’den Snapchat uygulamasını indirmek için Tıklayınız.

Yukarıda verdiğim linklerden  uygulamayı indirerek telefonunuza yükledikten sonra;

Snapchat Kaydol – Snapchat Üye Ol – Snapchat Hesap Aç Aşamasına Geçiyoruz.

Snapchat uygulamasını açınız. Uygulamayı açtığınızda aşağıdaki sayfayı göreceksiniz.

Snapchat Kaydol - BilgiKpss.com
Snapchat Kaydol – BilgiKpss.com

KAYDOL seçeneğine tıklayarak. Aşağıdaki hesap kayıt sayfasına geçiniz.

Snapchat Kayıt Formu
Snapchat Kayıt Formu

E-posta Adresi: Bu alana e-posta hesabınızı giriniz.

Yeni Şifre: Bu alana oluşturacağınız snapchat şifrenizi giriniz.

Doğum günü: Bu alana ise doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde seçiniz. Formu düzgün bir şekilde doldurduktan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacaktır.

Snapchat Kullanıcı Adı Seç
Snapchat Kullanıcı Adı Seç

Kullanıcı Adı: Bu ala gireceğiniz isim snapchat kullanıcı adınız olacaktır. Kullanıcı adının daha önceki snapchat kullanıcıları tarafından kullanılmamış olması gerekir.

Snapchat Telefon Numarası Girişi
Snapchat Telefon Numarası Girişi

Cep Telefonu: Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı kullanmak ve üyeliğinizin onaylanması için telefon numaranızı doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Girmiş olduğunuz telefon numarasıyla hesap doğrulama kodunu alacaksınız.

Snapchat Telefon Numarası Doğrulama Seçenekleri
Snapchat Telefon Numarası Doğrulama Seçenekleri

Telefon numaranızı girdikten sonra karşınıza yukarıdaki sayfada olduğu gibi doğrulama kodu alma seçenekleri gelecektir. SMS ile gönder seçeneğine tıkladığınızda doğrulama kodunuz 15sn içinde mesaj olarak gelecektir. Beni ara seçeneğini tıkladığınızda ise telesekreter ile size doğrulama kodu verilecektir. Unutmayın size gönderilen kodu 1dk içinde açılan sayfaya girmeniz gerekir.

Snapchat Arkadaş Ekle -Devam et
Snapchat Arkadaş Ekle -Devam et

Doğrulama kodunu girdikten sonra yukarıda gördüğünüz sayfa açılacaktır. İsterseniz şimdi Arkadaş Ekle seçeneğine tıklayarak arkadaş ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de DEVAM ET seçeneğine tıklayarak daha sonra ekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra telefon kameranız açılarak hesabınızı oluşturulmuş olacaktır. İyi Eğlenceler 🙂

About the author

Bilgi ve ilim yaymak için gönüllü eğitimci