World Of Tanks Bedava Hesaplar

World of Tanks oyunu web tarayıcınız üzerinden online olarak oynanan bir savaş oyunudur. Avrupa’da en iyi oyun ödülünü alan bu oyun kalitesi ve cazibesiyle sizi tankçı olmaya razı edecektir. Dünya üzerinde tek oyuncu olarak oynanan ve oyuncu sayısıyla rekor kıran World of Tanks oyunu Guiness rekorlar kitabına adını yazdırmıştır, gerisini siz düşünün artık. İnternet üzerinden online olarak 5.000.000 kişi bu oynu oynamaktadır.

World of Tanks savaş oyunu haritalar üzerinden bir çok bölgeye sahiptir. Yani harita üzerinden istediğiniz bölgeyi seçip oynayabilirsiniz. Ayrıca bu oyun üzerinden arkadaş edinip farklı bölgelere saldırıp fethedebilirsiniz. Dediğim gibi kalitesiyle oyuncu kadrosuyla zengin ve eğlenceli bir oyun olan World of tanks oyununu oynamanız tavsiye edilir. Bu oyunu oynamanız için öncelikle bir World of Tanks Oyun Hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bu oyun hesabını dilerseniz World Of Tanks oyunun resmi web sitesinden E-posta adresinizle kayıt olabileceğiniz gibi; bizim size vereceğimiz World of Tanks bedava oyun hesaplarını da kullanabilirsiniz. Aşağıda size oyun hesaplarını kullanmanız için sıralayacağız.

 World Of Tanks Bedava Oyun Hesapları (Ücretsiz Çarlar)

Kullanıcı Adı: frenkli23                       Şifre: 987656789


Kullanıcı Adı: Topcukazim                 Şifre: Kazoo9872


Kullanıcı Adı: rockbebek1                  Şifre: 0123456789


Kullanıcı Adı: silahzor                        Şifre: g46y61z


Kullanıcı Adı: amsi2171                     Şifre: 05360715041


Kullanıcı Adı: golfonso                       Şifre: go45ralla


Kullanıcı Adı: ahmet007                       Şifre: hmt-a07


Kullanıcı Adı: yedkhsp08                       Şifre: hspydk8

Uyarı: Bu hesapları biz internet ortamında sizin için topladık. Sizinde kullanmadığınız hesaplarınız varsa oyuncuların kullanması için yorum kısmından bize gönderebilirsiniz. İyi oyunlar..

About the author

Bilgi ve ilim yaymak için gönüllü eğitimci