Tek Cihazda Birden Fazla Clash Of Clans Hesabı Açmak

Merhaba sevgili clash of clans severler. Clash of clans oynunu oynayan bir çok oyuncu ikinci bir hesap açarak aynı cihazdan birden fazla clash of clans hesabını kasmaktadır. Clash of clans diğer adıyla klanlar savaşı ilk olarak açtığınız oyunda klan köyünüzü geliştirip savaşmanız hedeflenmiştir. İlk klan köyünü açan oyuncular belli bir süre sonra clash of clans oyunun bir çok püf noktasını öğrenerek 2. bir ek hesap açarak onuda geliştirmektedir.

Oyun sever ve oyun kolikler hazır hesap almaktansa kendi hesaplarını kasmayı tercih ederler. Çünkü oynun zeki hesabı kasıp geliştirerek elde edildiğini bilirler. Fazla konu dışına çıkmamakla beraber;

Clash of clans ikinci hesap açmak

Clash of clans hesap açmak

Clash of clans hesap aç

Clash of clans tek cihazda 2 hesap açmak

Clash of clans hesap değiştirme

Clash of clans oyun hesabınızı gimal hesabınızla yedekleyip istediğiniz cihazda kullanabileceğiniz gibi tek cihazda birden fazla coc hesabı açabilirsiniz.

Clash of clans iikinci hesabı açmak için; 

Telefon yada cihazınızın ”AYARLAR” menüsünden Hesaplar kısmından Google hesabınızı kaldırarak yeni Google hesabı ekleyiniz. Google hesabınız yoksa 2. bir google hesabı yani gmail hesabını buradan ” Gmail Hesabı Oluştur ” alabilirsiniz.

Telefona Google Hesabı Eklemek
Telefona Google Hesabı Eklemek

Telefonunuzdan yada tabletinizden 2. (ikinci) bir google yani gmail hesabı açtıysanız. Kullandığınız telefon veya cihazınızdan clash of clans oynuna giriniz. Daha sonra ”AYARLAR’‘ kısmına giriniz.

Clash of Clash Tek cihazda 2 hesap açmak
Clash of Clash Tek cihazda 2 hesap açmak

Google Play ile hesap bağlantısını keserek yeniden bağlayınız. Oyununuz yeni açtığınız yada var olan gmail google hesabına bağlanarak yeni bir clash of clans hesabı açılacaktır.

About the author

Bilgi ve ilim yaymak için gönüllü eğitimci